Drodzy zawodnicy i kibice. Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, najbliższa styczniowa edycja uległa przesunięciu i odbędzie się 17 lutego i będzie to tym samym edycja walentynkowa….

Drodzy zawodnicy i kibice. Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatorów, najbliższa styczniowa edycja uległa przesunięciu i odbędzie się 17 lutego i będzie to tym samym edycja walentynkowa. Wszyscy zapisani zawodnicy na styczniową edycję zostają przepisani na 17 lutego i nie musza się ponownie zapisywać ani nic dopłacać. Wręcz przeciwnie jeśli ktoś się zapisał w drugim terminie to zwracamy 50 zł z wpisowego gdyż teraz pierwszy termin zapisów obowiązuje do końca stycznia.
Jeśli natomiast komuś nie pasuje termin lutowy to zwracamy pełną kwotę wpisowego na konto, prosimy tylko o taką informację zgłosić do końca stycznia br.
Za niedogodności przepraszamy.

Lutowa impreza będzie edycją walentynkową dlatego zachęcamy wszystkich zawodników do stylizacji własnych pojazdów symbolami miłości.