Zapraszamy na 24. edycję Mazowieckiego Wrak Race’u czyli jednej z najstarszych tego typu imprez ale przede wszystkim największego „wraka” w Polsce. Kolejna edycją będzie połączona z licytacją i zbiórką funduszy…

Zapraszamy na 24. edycję Mazowieckiego Wrak Race’u czyli jednej z najstarszych tego typu imprez ale przede wszystkim największego „wraka” w Polsce. Kolejna edycją będzie połączona z licytacją i zbiórką funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która odbędzie się 13 stycznia 2019 r. na torze w Mysiadle.

Od teraz można się już zapisywać za pośrednictwem naszego formularza on-line: zapisy

Od nowego roku, po wielu konsultacjach z zawodnikami, wprowadzamy szereg udogodnień ale i obostrzeń. W tym miejscu zachęcamy zawodników, którzy już kiedyś starowali w naszej imprezie jaki i nowicjuszy do zapoznania się z naszym nieco zmodyfikowanym regulaminem: regulamin

Największe zmiany dotyczą utworzenia nowej klasy „rally” a usunięcia klasy „kobiet”. Ubiegły rok pokazał, że kobiety nie lubią być szufladkowane i chcą dorównać panom i mimo utworzonej dla nich specjalnej klasy i tak często startowały w serii a nawet w madmaxie! Nowa klasa „rally” to nic innego jak klasa „seria” ale z dopuszczonymi czterema modyfikacjami. Zawodnicy, którzy zdecydują się na start w tej klasie mogą wyposażyć auto w osłonę silnika, przenieść chłodnice na górę silnika, wyposażyć auto w opony szutrowe i przenieść zbiorniczek spryskiwaczy w inne miejsce. We wszystkich klasach dopuszczamy też możliwość wyciągania z wnętrza auta zbędnego wyposażenia takiego jak, tylne siedzenia, tapicerka, etc.

Od nowego sezonu wprowadzamy też zachętę do wpłacania wpisowego na konto. Dostępne będą 3 terminy płatności, oczywiście płatność w pierwszym terminie jest przede wszystkim najtańsza ale i gwarantuje miejsce na liście startowej, oprócz tego zawodnicy otrzymają pamiątkowe koszulki i posiłek. Płatność w kolejnych terminach wiąże się już z pewnymi niedogodnościami. O wszystkim dowiecie się z zaktualizowanego regulaminu oraz z samego formularza zgłoszeniowego.

Podczas zawodów odbędzie się, tradycyjnie już, licytacja wraków, którymi od razu będzie można wystartować oraz wolontariusze będą przeprowadzać zbiórki do puszek. Nie zabraknie też zabawy dla dzieci w malowania wraków i strefy z dobrym jedzeniem. Wstęp dla kibiców 5 zł od osoby, dzieci do lat 14 wstęp za darmo. Zapraszamy!