Bardzo chcieliśmy zorganizować imprezę w kwietniu, zważywszy, że poprzednią organizowaliśmy we wrześniu zeszłego roku. I Wy i My na nią bardzo liczyliśmy. Jednak ze względu na powagę sytuacji i dobro…

Bardzo chcieliśmy zorganizować imprezę w kwietniu, zważywszy, że poprzednią organizowaliśmy we wrześniu zeszłego roku. I Wy i My na nią bardzo liczyliśmy. Jednak ze względu na powagę sytuacji i dobro nas wszystkich, wspólnie z naszym partnerem NEO TOOLS, podjęliśmy trudną ale na pewno słuszną decyzję. Przekładamy imprezę na odległy ale naszym zdaniem bezpieczny termin czyli 21 czerwca br.

Na tę chwilę zawiesiliśmy rejestrację zawodników, Ci którzy zdążyli się zapisać i opłacić wpisowe, zostają na listach startowych. Jeśli nowy termin Wam odpowiada nie robicie nic, jeśli jednak ten termin nie jest dla Was dogodny prosimy o kontakt (priv bądź e-mail) wtedy zwrócimy Wam wpisowe. Natomiast Ci, którzy zapisali się ale nie opłacili wpisowego zostali usunięci z list startowych. Zapisy ponownie ruszą 21 maja br. Wtedy też będzie kolejna okazja aby się zapisać.

Mamy nadzieję, że w obliczu tej nadzwyczajnej sytuacji zrozumiecie naszą decyzję i wykażecie się zrozumieniem.
Z poważaniem,

Ekipa MWR