Drodzy Kibice i Zawodnicy! Niestety kolejny raz musimy przesunąć termin planowanej imprezy ze względu na epidemię koronawirusa. Przekładając termin z kwietnia na koniec czerwca myśleliśmy, że do tego czasu sytuacja…

Drodzy Kibice i Zawodnicy!

Niestety kolejny raz musimy przesunąć termin planowanej imprezy ze względu na epidemię koronawirusa. Przekładając
termin z kwietnia na koniec czerwca myśleliśmy, że do tego czasu sytuacja się na tyle poprawi, że będziemy mogli zorganizować zawody. Jednak mimo tego czasu sytuacja nie jest na tyle klarowna abyśmy mogli ryzykować czyjekolwiek zdrowie. Kolejna sprawa to nadal obowiązujący zakaz organizacji imprez masowych. Mimo, że nasz „wrak” nie jest w pełni imprezą masową ale w wielu aspektach jest to duża otwarta impreza z mnóstwem kibiców dlatego kolejny raz podjęliśmy taką a nie inną decyzję.

Na tę chwilę zapisy nadal pozostają zawieszone. Ci z Was, którzy zdążyli się zapisać i opłacić wpisowe, zostają na listach startowych. Jeśli nowy termin, Wam odpowiada nie robicie nic, jeśli jednak ten termin nie jest dla Was dogodny prosimy o kontakt (priv bądź e-mail) wtedy zwrócimy Wam wpisowe. Natomiast Ci, którzy zapisali się ale nie opłacili wpisowego zostali usunięci z list startowych. Zapisy ponownie ruszą 17 sierpnia br. Wtedy też będzie kolejna okazja aby się zapisać.

Liczymy na Wasze zrozumienie i liczymy, że po wakacjach już na 100% zorganizujemy dla Was zawody.

Z poważaniem,

Ekipa MWR