Wracamy po zimowej przerwie z pełną mocą. Już 5 kwietnia organizujemy kolejną imprezę, jedną z największych w Polsce i o najdłuższej tradycji. Tym razem wspiera nas marka NEO Tools, która…

Wracamy po zimowej przerwie z pełną mocą. Już 5 kwietnia organizujemy kolejną imprezę, jedną z największych w Polsce i o najdłuższej tradycji. Tym razem wspiera nas marka NEO Tools, która zostaje partnerem tytularnym naszej imprezy. Dzięki naszej współpracy możecie liczyć na dodatkowe atrakcje i konkursy i jak zwykle na najwyższy poziom organizacyjny.

Podczas zawodów będziemy jak zwykle przeprowadzać licytacje wraków oraz będziemy organizować Wrak Taxi, czyli przejażdżki dla chętnych po naszym torze w roli pasażera. Oprócz tego tradycyjnie będzie dla dzieci zabawa w malowanie wraków i konkursy sprawnościowe. Do Waszej dyspozycji będzie strefa bistro oraz alejka z akcesoriami motoryzacyjnymi.

Zapisy na 27 edycję rusza na początku marca, o czym poinformujemy na wszelkich dostępnych kanałach. Ilość miejsc ograniczona. Wstęp dla kibiców 5 zł. Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

Link do wydarzenia: na fb