Publikacja: 13.12.2017 r. Już za miesiąc startuje XIX edycja mazowieckiego Wrak Race’u. Impreza będzie połączona z 26 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki hojności firmy DU-STAL przekażemy na licytację kilka samochodów a…

Publikacja: 13.12.2017 r.

Już za miesiąc startuje XIX edycja mazowieckiego Wrak Race’u. Impreza będzie połączona z 26 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki hojności firmy DU-STAL przekażemy na licytację kilka samochodów a my ufundujemy bezpłatny start w naszej imprezie oraz zatankujemy auta, pożyczymy kaski, etc. Jednym słowem wszystko co jest potrzebne do udziału w zawodach. Licytacja będzie prowadzona na zasadzie komentarza pod zdjęciem danego pojazdu przeznaczonego na ten cel.

Pierwsze auto już jest przekazane na licytację, która zakończy się 17.12.2017 r. o godz. 24:00. Później sukcesywnie będziemy przekazywać kolejne auta. Licytacja zaczyna się od kwoty 800 zł. Zwycięzca licytacji otrzymuje auto, dwa kaski oraz opłacone wpisowe, zatem wystarczy tylko przywieźć sobie paliwo i w ten sposób można pomóc potrzebującym oraz dobrze się zabawić.

Tym, którzy jednak mają swoje auto i chcą wystartować w imprezie zapraszamy do zarejestrowania się poprzez formularz on-line: formularz oraz wpłacić wpisowe na numer konta Automobilklubu Piaseczyńskiego.

Tak jak poprzednio będą dwie klasy, w której będziecie startować. Jednak od teraz w klasie seria nie dopuszczamy żadnych zmian konstrukcyjnych czyli to znaczy, że nawet chłodnicy nie można przenieść na maskę ani zamontować płyty pod silnikiem. W klasie madmax będzie tak jak do tej pory czyli wzmocnienia dopuszczane są do szerokości podłużnic, nie będziemy wymagać klatki bezpieczeństwa. Opony zimowe lub letnie, żadnych szutrówek i innych tego typu opon specjalistycznych.

Tak jak poprzednio będzie elektroniczny pomiar okrążeń, który przeszedł pomyślnie fazę testów. Będzie też badanie alkomatem i będą dyskwalifikacje tak jak podczas listopadowej edycji. Jak zwykle po imprezie będzie można na miejscu sprzedać wraka. Śledźcie naszego facebooka to będziecie na bieżąco ze wszystkimi informacjami: link